Akustik Kumaş Renkleri

Kullanılacak olan yanmaz süngerlerin lamine işlemi gerçekleştirilip iki ürün arasına epdm ağır ses bariyeri kullanılması ile ses kesici, ses izolasyonu sağlayan bir ses yalıtım süngeri ortaya çıkmaktadır.

Üst yüzeyde yanmaz akustik sünger ve alt yüzeyde sügnerpan diye bilinen yüksek yoğunluklu ses yalıtım ürününün kullanılması daha doğru olmaktadır.

Sesin kullanıldığı alanlarda “oda, konser salonu, vs. konser salonu, sesin kullanıldığı alanlarda “oda. “, orkestra vs. “duyulabilen sesler, televizyon, müzik seti, ses kaynağından. ” çıkan sesler ile o sesin duvar ve mevcut eşyalardan gelen yansımaları şeklinde algılanır. Yansıyan sesler, direkt olarak kaynaktan gelen seslerden çok daha fazla süre havada yol alırlar kulağımıza daha geç gelirler ve distorsion (kırılma) ile ses kirlenmesi yaratırlar. Bu sebeple direkt sesin anlaşılmasını ve olduğu gibi algılanmasını önlerler. Sonuç olarak dinleyici direkt ses kaynağını yüksek sesle dinlemek zorunda kalır ve bu kırılma ve çamurlaşmaları daha da dayanılmaz hale getirir. Akustik ürünlerimizin temel niteliği, bu kirliliği ortadan kaldırarak sesleri, çevreye de zarar vermeden doğal algılama seviyesine getirmesidir.