Akustik Hareketli Bölme Duvar

Ahşap Hareketli duvar sistemi istenildiğinde mekanik ve tam otomatik olarak açılmakta ve ayrı mahalleri birleştirerek geniş mekan ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Bu özelliğiyle oditoryum, büyük salonlar, alışveriş merkezleri, showroom ve banka şubelerinden konferans salonları, eğitim odaları ve ofis ortamlarına kadar, her mekan ve gereksinim için mükemmel çözümler sunmaktadır.

AKUSTİK HERAKLİT BÖLME DUVARI
SES YALITIM HERAKLİLİ BÖLME DUVAR FİYATLARI

Özellikle tek bir amaca yönelik olarak hazırlanmış büyük mekanları aynı anda farklı amaçlara hizmet edebilen daha küçük mekanlara hızla dönüştüren duvar sistemleridir. Kullanım alanları bu amaca yönelik olarak; büyük çok amaçlı toplantı ve seminer salonları, konferans salonları, kongre merkezleri ve bu tip mahallerin içinde bulunduğu binalardır.

Sistem prensip olarak tavanda bir ray üzerinde hareket eden modüler duvar parçalarından oluşmakta ve açıldığında yerde hiçbir iz bırakmamaktadır. Kapatıldığında tüm panelleri birbirine kilitleyen bir sıkıştırma sistemi kullanılmakta ve duvar izine sabitlenmektedir. Duvarları dolu ve cam olarak üretilmek mümkündür.

Akustik Heraklitli Bölme Duvar Teknik Özellikleri:

Panel kalınlığı 100-120mm.
Max. Yükseklik 12000mm.

HERAKLİT BÖLME DUVARI
SES İZOLASYON BÖLME DUVARI

Üstteki alüminyum ray alüminyum veya çelik imal edilebilmekte panel boyutuna göre tek veya çift roller kullanılmaktadır.
Ses yalıtımı değerleri DIN EN 20140-3 standardına göre 36-59 db aralığındadır.
Yangına karşı dayanımı 30 ve 60 dk.olarak 2 çeşidide mevcuttur.
Alt ve üst alüminyum sıkıştırma profili.
Kendiliğinden kilitlenen yükseklik ayarlı mekanizma.
Tüm panellerin iç kısmında çelik karkas.
Ekstra ses kontrolü ve düzenlenmesine olanak tanıyan üst yüzeyi istenen akustik değerler göre işlenmiş akustik panel imalatı.