Akustik Cam

Akustik cam, dışarıdan gelen gürültüyü keserek uygulanan mekanda ses yalıtımı sağlar. İnsan sağlığına ve ruhuna zararlı olan gürültü bir çoğumuzun canını sıkmaktadır, akustik camlar sayesinde dışarıdaki gürültüyü en aza indirerek çalışma ortamlarınızda ve evlerinizde istediğiniz sessizliği sağlayabilirsiniz.

SES YALITIM CAMI
SES İZOLASYON CAM

Gürültü düzeyi yüksek ortamlarda etkili ses  yalıtımı sağlamak amacıyla özel geliştirilmiş akustik laminasyonlu camlardır. Ses yalıtımına katkı sağlayarak gürültü geçişlerini azaltırken, güvenlik özelliğine de sahiptir.

Akustik ses geçirmeyen cam hakkında detaylı bilgi için lütfen uzman ekibimiz ile iletişime geçiniz.

AKSUTİK CAM FİYATLARI
AKSUTİK SES GEÇİRMEZ CAM

Gürültü kirliliği (Şehir trafiği,, korna sesleri vb. gibi) insan psikolojisini olumsuz etkilemektedir. Hem özel hayatta hem de çalışma hayatında istenmeyen sesler hep vardır.. Bir mucize diyebileceğimiz ses yalıtımlı akustik  cam sayesinde ses yalıtımında müthiş sonuçlar alabilirsiniz.

Ses izolasyon camı, gürültü düzeyi yüksek ortamlarda etkili ses  yalıtımı sağlamak amacıyla özel geliştirilmiş akustik laminasyonlu camlardır. Ses yalıtımına katkı sağlayarak gürültü geçişlerini azaltırken, güvenlik özelliğine de sahiptir.