Heraklit Malzeme

Yangına karşı dayanıklılığı ile günümüz inşaatlarında en ileri sırayı almıştır. Ayrıca yüksek rutubete ve neme karşı dayanıklıdır. Heraklite  levhalarının aynı anda sese karşı olan yalıtım yeteneği de yüksektir. Hastane, okul, sinema, Tv stüdyoları, müzik salonları, endüstri binaları, modern çiftlikler, plaj ve turistik tesislerin ara duvarları ile tavan ve zeminlerinde kullanılarak her türde sesin farklı kısımlarda duyulmasını, rezonansı önlenmiş olur. Soğuk hava depoları inşaatlarında da emniyetle kullanılır.

Heraklit malzemesi ahşap talaş yünü, ile çimentonun özel yöntemler kullanılarak levha haline getirilmesidir. Çimetno ve ağaç liflerinin doğal elaksitiyel özelliğini bulundurur ve levhalara süresiz olarak dayanılıklık sağlar. Heraklite levhaları kat aralarında ses yalıtımı izolasyonu ve ısı yalıtımı için kullanılarak büyük tasarruf sağlar.

Renkli ve farklı modelleride bulunan heraklit ahşap panller, ses ve ısı yalıtımının yanında uygulanan mekanda dekoratif bir görünümde kazandırır.

Akustik heraklit ahşap yünü panel hakkında detaylı bilgi için lütfen uzman ekibimiz ile iletişime geçiniz.