Akustik Difüzör Panel

Akustik difüzör panel, ahşaptan üretilen akustik ses düzenleme ve yalıtım uygulamalarında sesin dağılımını sağlamakla birlikte dekoratif bir görüntüde elde etmekteyiz. Tamamen doğal malzemelerden üretildiği için kullanıldığı ortamlarda ses yalıtımı uygulaması yapıldıktan sonra hiçbir sağlık sorunu teşkil etmez.

ASKUTİK DİFÜZÖR
AHŞAP DİFÜZÖR PANELİ

Akustik ahşap difüzör panellerin, Ses dalgaları yüzeyine çarparak sesin dağılımını sağlar bu sayede tek bir noktada keskin bir şekilde ses duyulmaz ve yapılan ses kaydı yada dinlenilen müzik kalitesi artar. Yankı ve ses sapmalarını tedavi etmede etkilidir. Odanızın difüzyon ve absorpsiyon dengesini optimize eder.  Yankılanmaları titretmeye ve aşırı yansımaları ve yankılanmayı azaltmaya yardımcı olur, Odanızın ses netliğini ve akustiğini iyileştirir

AHŞAP PANEL FİYATLARI
SES YALITIM AHŞAP DİFÜZÖR PANELİ

Akustik ahşap Difüzör paneller tavan ve duvar kaplama yapılarak kullanılabilir. Komple kaplamaktan ziyade belirli noktalarda yani sesin yankı yaptığı ve sesin dağılmasını istediğimiz kesimlerde kullanırsak verimli bir sonuç elde etmiş oluruz. Evde sinema odası, sinema salonu, ses kayıt odası, stüdyo odası, radyo odası, tiyatro salonu vb birçok mekanda kullanılabilir.