Orfe Akustik Duvar Paneli

Ön ve arka yüzeyi camtülü kaplı yüksek yoğunluktaki levhanın görünür yüzeyi vedüşey kanallı kenarları değişik renk seçenekleri mevcut olan darbeye dayanıklıkumaş ile kaplanmaktadır.

Ortam akustiğinin iyileştirilmesinde kullanılan kumaş kaplı panel tüm duvarve tavan detaylarında kullanılabilir. Uygulama detayında en büyük avantajı üründemonte edildiğinde kolayca yerinden sökülebilir olmasıdır. ORFE akustik duvarpanelleri duvar ve tavan yüzeylerine yapıştırıcı kullanmadan 2 farklı klipsyöntemi ile uygulanmaktadır. Z klips veya Kanca aparatları ile uygulama yüzeyive malzeme arka yüzeyi ile klipslenerek montajı yapılabilmektedir.

Ses yutuculuğunun yanı sıra kumaş kaplı paneller dekoratif bir görünüm ileson katmanda kullanılabilen, beton veya alçı levha yüzeylerinde kolaycauygulanabilen ürünlerdir.

Mekan akustiğinin ve ses yansımalarının en kritik olduğu ses kaydı alınanortamlarda yüksek ses yutumu katsayısına sahip kumaş kaplı ORFE akustik panelkullanılabilir.

Ofis bölümlerinde, büyük ölçekli ve çalışan sayısının yüksek olduğu açıkofislerde, aynı anda birden fazla çalışanın olduğu ortamlarda duvar ve tavanyüzeylerinde akustik paneller tercih edilebilir.