Akustik Karo Halı

Akustik karo halı genellikle 50×50 cm gibi ebatlardaki karo halılar PVC, bitümen vb. tabanlı, bukle, velur veya keçe olmak üzere birçok farklı seride ve renkte seçenek sunmaktadır.

AKSUTİK KARO HALI FİYATLARI
SES YALITIM HALI FİYATLARI
AKUSTİK HALI RENKLERİ

Ticari mekanlarda hassas elektronik ekipmanların kullanılıyor olması, döşeme kaplamasının üstünde yüründükçe statik elektrik yaymasına neden olur. Statik elektrik belli bir değerin üzerine çıkarsa insan vücuduna ve insan sağlığına zarar verir.

 

Akustik halı ve akustik zemin kaplama konferans salonu halı, döşeme işlerinde kullanılır. Akustik zemin kaplama karo halı alev almaya ve yanmaya dirençli bir yapıya sahiptir. Yanmaz halı en büyük özelliği iyi bir ses yutucu malzeme olmasıdır. Genel olarak dünyada yapılan incelemelerde açık ofislerde gürültü, çınlama ve ses kirliğinin fazla olması çalışanların verimini düşürmektedir. Bu gürültünün en büyük kaynağı topuk sesi ile ortama zeminden yayılan seslerdir.

Akustik zemin kaplama halı 32 desibel kadar ses dayanımına sahiptir. Bu uygulamaların yapıldığı çoklu kullanım alanlarında verimliliğin iki katına çıktığı görülmüştür. Halılarımız Belçika ve İngiltere menşelidir. Akustik zemin halılarımız 10 yıl garantili ve anti bakteriyeldir. Akustik halılarımız 8 mm kalınlığınadır.

SES YALITIM KARO AHLI
SES YALITIM MALZEMELERİ

Akustik zemin kaplama malzemeleri arasında bulunan akustik karo halı estetik ve tasarıma önem verilen, akustik performansın yüksek olması istenen mekanlar için en uygun çözüm sunan ses yalıtım malzemesidir.