Akustik Ses Yalıtımı

Seslerin bir ortamdaki hareketini, yansımasını ve emilmesini kontrol altına almak için akustik ses yalıtımı yapılmaktadır. Seslerin yankı gibi problemlerden etkilenmeden ve sesler bozulmadan dinleyiciye iletilmesi için mekan akustiğinin iyi bir seviyede olması gerekmektedir.

Ses dalgalarının düzenlenmesi amacıyla mekanlarda akustik ses yalıtım uygulaması yapılmaktadır. Tavan ve duvarlara uygulanacak akustik özellikteki malzemeler ile sağlanmaktadır. Kaliteli ses duyumu ve seslerin daha net anlaşılabilmesi için bu işlem yapılmalıdır. Doğru malzeme kullanımı ile mekanlarda ses problemleri giderilebilmektedir.

Kumaş kaplı akustik paneller sayesinde mekanlarda hem renkli ve dekoratif bir görünüm sağlanır hem de ses sorunları giderilir. Çeşitli modeller, farklı renkler ve istenilen ebatlarda akustik kumaş panelleri bizden temin edebilirsiniz. Eko ve uğultu gibi problemler bu kumaş paneller sayesinde engellenmektedir.

Akustik ses yalıtımı stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, toplantı salonu, konferans salonu, bateri odası, piyano odası, enstrüman – çalgı odası, disco – bar, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, sinema salonu, ev sinema odasıi prova odası, konser salonu gibi ve daha bir çok mekanda yapılabilen bir uygulamadır.

Akustik ses yalıtımı uygulamalarımız arasında, akustik cam, akustik kapı, çağrı merkezi, düğün salonu yalıtımı, duvar ses yalıtımı, jeneratör odası yalıtımı, kayıt odası ses yalıtımı, ofis ses yalıtımı, parke altı yalıtımı, sinema odası ses yalıtımı, ses yalıtım duvar, zemin ses yalıtımı, titreşim yalıtımı uygulama ve satış hizmetleri gerçekleştirmekteyiz.